<

Větrané fasády

krakov

 

Jaké jsou výhody provětrávané fasády oproti té klasické?

Provětrávaná fasáda ochrání budovy před vnějšími vlivy a zároveň může pomáhat regulovat teplotu uvnitř domu. Fasáda se skládá z vlastního opláštění a nosné podkonstrukce. Provětrávaná fasáda má na rozdíl od té klasické mezi vnějším obkladem a obvodovou zdí vzduchovou mezeru. Odvětrávací mezera slouží k odvodu vlhkosti pomocí vodní páry ze stěn a její šířka může být až 30 cm. Správná fasáda snižuje prostupující hluk a vlhkost v páře udržuje od interiéru co nejdál. Vnější opláštění může být vytvořeno z množství různých materiálů. Máme pro Vás rozmanitou nabídku designů a povrchových úprav, které si můžete vybrat podle Vašeho uvážení.

Zdravé bydlení

Díky předsazené provětrávané fasádě můžete docílit příjemného klimatu uvnitř domu, a to bez vlhkostí a plísní. U klasické kontaktní fasády totiž hrozí, že vznikne kondenzace mezi nosnou konstrukcí a vrstvou tepelné izolace.

Výhody chytré fasády:
  • Naše fasáda propouští vlhkost směrem ven z interiéru a snižuje množství hluku
  • Můžete si vybrat z velké nabídky designu a povrchových úprav
  • Zateplení bez nepříjemných plísní jako u běžné fasády
  • Kompletní zajištění a montáž
  • Neuvěřitelně kvalitní nosná konstrukce
Vybranou provětrávanou fasádu Vám naprojektujeme a zároveň i odborně namontujeme.
 

Poskytneme Vám také technické poradenství, projektovou dokumentaci, realizaci, stavební dozor a staticky návrh větrané  fasády  a vyřízení dotací


 

        

 

 

 

ZELENÁ, VZDUCH, PROSTOR, ČISTOTA, ÚSPORA, DOTACE

 

Na vše můžeme zajistit dotace zelená úsporám!